Понеділок, 01.06.2020, 13:43
САВРАНЩИНА
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
СВЯТА
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 146
Статистика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 Символіка міста

ГЕРБ САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ

Герб району має форму заокругленого щита з зображенням в зеленому полі субординароної фігури - золотого зображення дуба, який є основною цінною породою листяного лісу і символізує собою міцність, розвиток і життя. До того ж на території району росте дуб, якому понад 600 років і який віднесено до пам»яток природи обласного значення. Зелений колір щита символізує собою достаток, волю. Окрім того він є символом лісів, насадження яких на території району складають понад 12 тис. га.

Особливості флори Савраншини передає і синя хвиляста стрічка, зображена внизу щита, яка символізує річки нашого краю. До найбільших з них відносяться Південний Буг та Савранка, від якої і пішла назва райцентру.

Біла облямівка по периметру щита та навколо синьої хвилястої стрічки втілює чистоту наших лісів і річок, навколишнього середовища.

Намет щита оформлений у вигляді рушника, гаптованого українським орнаментом, властивим для даної місцевості: дуб і калина, що є основними мотивами вишиванки, в своєму поєднанні символізують силу і продовження роду. На рушникові червоними літерами написано : САВРАНСЬКИЙ РАЙОН.

Щит прикрашений золотими колосками, які передають основний вид землеробства району, українську щедрість та гостинність.

Даний герб враховує територіальні, етнографічні, господарські особливості краю.
 

ПРАПОР САВРАНСЬКОГО РАЙОНУ

 


Прапор району – прямокутне полотнище з вертикальним кріпленням.

В центрі полотнища на білій смузі розміщений гербовий щит. По краях полотнища вертикально розміщені смуги : світло - синя (ліворуч) і жовтого кольорів, що перегукуються з кольорами державного прапора. Співвідношення ширини смуг 4:1:2:1:4.

 

САВРАНЬ © 2020
ПОГОДА
ЧАСИ
Календар
Міні-чат
200
ФОРМА ФХОДА